Salsa u moře 2023, Lanterna, Chorvatsko

taneční dovolená u moře s naší taneční školou

Rádi bychom Vás pozvali na 20. ročník každoroční letní taneční dovolené u moře s Bohemian Salseros. Opět se vracíme do chorvatské Lanterny, kde nás čeká zavedený zábavně společenský program. Užijete si príma týden, kde nebude chybět tancování, koupání, výlety a společné večeře v Delfinu nebo Santa Marině. Hlídání dětí během lekcí zajištěno.

TERMÍN: 18.08. – 27.08. 2023 (10 dnů / 7 nocí)
MÍSTO: Apartmány Lanterna, Poreč, západní Istria, Chorvatsko (cca 10 km od Poreče na sever)
PROGRAM: výuka tance ráno a večer (hlídání dětí 3+ v ceně výuky), večerní salsotéky, koupání, smažení se na slunci, výlety, sportování, pařba, oddech…
CENA: 9990 Kč (v ceně doprava tam a zpět, ubytování 7 nocí ve 3,4 nebo 6 lůžkovém apartmánu typ B, 2 taneční lekce denně, pobytovou taxu, povlečení, ručníky, závěrečný úklid, zákonné pojištění CK, hlídání a program pro děti 3-12 let během výuky).

VYBAVENÍ A SLUŽBY: sportovní komplex, několik restaurací, taneční terasa, diskotéka, bary, supermarket, vinotéka, lékař, směnárna, bankomat, miniklub pro děti, dětská hřiště, animace, beachvolejbalová hřiště, stánky se suvenýry a plážovými potřebami, minigolf, půjčovna kol, lodí všech velikostí nebo surfů…
PLÁŽ: oblázková, skalnatá, kamenná plata, písčitá (cca 500 m), pozvolný vstup do moře, lehátka za poplatek, bazénový komplex se slanou vodou (velký bazén, dvě vířivky a bazénky pro děti) vzdálený cca 1 km. Aquapark v dojezdové vzdálenosti.
UBYTOVÁNÍ:  prostorné rekonstruované apartmány typu „B“ pro 3, 4 nebo 6 lidí (ložnice pro 1 až 2 s terasou, kuchyňský kout s lednicí, koupelna/WC).
STRAVOVÁNÍ: vlastní, plně vybavená kuchyňka je součástí každého apartmánu, doporučujeme ale přibalit zejména rychlo-varnou konvici, jar a houbičku na nádobí, olej, sůl apod. Obchody, restaurace a vinotéka v areálu. Možnost dokoupit polo/plnou penzi.

DOPRAVA: Klimatizovaným auto-karem s WC a občerstvením (z Prahy se odjíždí vždy v pátek ve večerních hodinách, zpravidla kolem 19h, příjezd do Lanterny v sobotu v ranních hodinách – z Lanterny se odjíždí vždy v sobotu večer, většinou po 18h, návrat do Prahy v neděli v ranních či dopoledních hodinách). Nástupní místa (v ceně): Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště, po dohodě i Strakonice nebo Tábor (někdy jezdí bus i přes Moravu, takže i Brno).
MOŽNOSTI DALŠÍHO VYŽITÍ: beach volejbal, basketbal, minigolf, kajaky, vodní skútry, cyklistika, gastronomie, šnorchlování, vodní hrátky, potápění, trasy vhodné pro kolečkové brusle, výlety busem večer v Poreči, lodí „Fish Picnic“ (Limskij fjord, Rovinj, Vrsar), Novigrad lodí, na kole jeskyně Baredine, pěšky Vabriga (restaurace Santa Marina), park Kamenjak (Premantura), park Brijuni, Benátky lodí, celodenní plavba za delfíny …

PŘIHLÁSIT
Organizátor si vyhrazuje právo podmínky zájezdu změnit kdykoliv před podpisem smlouvy, pokud to vyžaduje cestovní kancelář nebo situace na místě pobytu.